طرحهای وب سایت وردپرس توری

طراحی وب سایت شخصی

امروزه ساخت سایت شخصی ، برای افراد حقیقی و حقوقی امری لازم می باشد تا بتوانند با کاربران و جامعه هدف خود ارتباط موثر و متعامل برقرار سازند. اگر شما هم به فکر راه‌اندازی یک سایت شخصی هستید. پیشنهاد می‌کنیم فرصت را ازدست ندهید. با دریافت مشاوره رایگان و مشاهده سایت‌های آماده سایت وردپرس توری یک گام در جهت حرفه‌ای شدن بردارید.

این نوع سایت برای چه کسانی مفید است

websazco00009
websazco00010

طراحی وب سایت شرکتی

امروزه شرکت های زیادی دارای وب سایت بوده و فعالیت های زیاد و حضور پررنگی در این زمینه دارند. عدم فعالیت شرکت شما در این زمینه، سبب می شود که مشتریان بالقوه خود را از دست بدهید. برخی از شرکت ها خدمات فروش و پس از فروش خود را در وب سایت خود ارائه می دهند. علاوه بر آن ، مراحل معرفی تا فروش محصول را توسط وب سایت خود انجام می دهند. بنابر این به تیم فروش احتیاج نخواهند داشت. طراحی وب سایت شرکتی میتواند ارتباطی درست بین مشتریان بالقوه و کسب و کار شما ایجاد نماید. 

دارا بودن سایت برای یک شرکت ضامن کسب و کار و دوام آن بوده و با داشتن سایت شرکتی شما خواهید توانست برای کسب و کارتان برند سازی نمائید ، هر شرکت یا کسب و کاری قطعا محصولات و خدماتی متناسب با حوزه ی کاری خود را ارائه می‌نماید. برای آشنایی هر چه بیشتر با این خدمات و محصولات نیاز به معرفی و شناساندن آنها خواهید داشت. امروزه فضای مجازی به عنوان یکی از مهمترین مکان‌های تبلیغات و جذب مشتریان تبدیل شده است لذا داشتن یک سایت شرکتی می‌تواند به عنوان نماینده‌ی شرکت شما و معرف خدمات و محصولات شما در دنیای وب باشد.

طراحی وب سایت فروشگاهی

فروش به صورت فیزیکی به تنهایی برای پیشرفت و رونق کسب و کارتان کافی نیست، امروزه مشاغل و تجارت‌هایی موفق هستند که در دنیای اینترنت و مجازی نیز حضور فعال داشته باشند. علت این امر این است که امروزه بیش از 60 درصد از افراد محصولات و خدمات مد نظر خود را در اینترنت جستجو می‌کنند. حضور مشاغل در شبکه‌های اجتماعی برای معرفی محصولات و … کافی نیست لذا داشتن یک وب سایت متناسب با کسب و کارتان علاوه بر اینکه در شناساندن برند و جذب مشتری کمک کننده است، و موجب ایجاد اعتبار و بالابردن ارزش بیزینس شما خواهد شد. 

خرید سایت فروشگاهی و یا طراحی سایت فروشگاهی مانند یک کاتالوگ و یا بروشور معرف محصولات و خدمات شما خواهد بود که با استفاده از آن می‌توان به صورت مجازی محصولات را معرفی و بصورت آنلاین به فروش رسانید . شما با استفاده از سایت فروشگاهی به افزایش درآمد و معرفی خدمات و محصولات خود کمک خواهید کرد زیرا با استفاده از سایت فروشگاهی می‌توانید به افزایش مشتری و فروش خود کمک کنید.

 
websazco00013
websazco00006

طراحی انواع وب سایت

سایت وردپرس توری آمادگی خود را برای راه اندازی انواع سایت مورد نیاز شما اعلام مینماید ، ما در اینجا هستیم تا نیاز شما را برای راه اندازی سایت مورد نیازتان برآورده نمائیم . اهم سایت هایی که میتوان برای شما آماده و راه اندازی نمود به شرح ذیل می باشد .